Wideo
Specyfikacja
| Numer pozycji: | Stal nierdzewna F1303 |
| Rozmiar produktu: | 120x120x260 mm |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność: | 1000 ml |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna |
| Butelka: | Możliwość ponownego napełnienia |
| Waga produktu: | 1,25 kg |
| Moc: | 4 baterie rozmiaru C lub adapter 110 V/220 V |
| Instalacja: | Montaż na ścianie/stojak podłogowy |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Dawkowanie za pomocą pompki: | 1-Pompka do płynu: 1 ml na raz |
| 2-pompa piankowa: 0,8 ml na raz | |
| Pompka 3-sprayowa: 0,8 ml na raz | |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Uszczelka: | 1 szt./brązowe pudełko; 15 szt./karton |
| Rozmiar kartonu: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| Północny zachód/GW: | 19,50/20,50 kg |
Lista rzeczy do spakowania:
Dozownik x1
Kabel USB x1
Instrukcja x1
Klamra podtrzymująca x1
Śruby do montażu na ścianie x2
Aplikacja:
Automatyczny bezdotykowy dozownik mydła Siweiyi jest powszechnie stosowany do dezynfekcji rąk w domach, biurach, hotelach, centrach handlowych, szkołach, szpitalach itp., do użytku indywidualnego i publicznego.
Często zadawane pytania
P: Czy jakość jest gwarantowana?
A: Mamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży, a wszystkie nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją.
P: Czy możemy zamówić próbki do przetestowania przed złożeniem zamówienia?
A: Oczywiście, możemy przyjąć zamówienie próbki.
P: Jakie metody płatności akceptujecie?
A: Warunki standardowe: Transakcja z góry. Duża kwota: Akredytywa na okaziciela.
Niewielkie kwoty, np. opłaty za próbki: Paypal i Western Union.
P: Jak zazwyczaj wysyłacie towary? I jak długo trwa dostawa?
A: W przypadku próbek i małych zamówień, przesyłką ekspresową, zazwyczaj zajmuje to 3-5 dni. W przypadku dużych zamówień, jeśli potrzebujesz ich pilnie, możemy wysłać towar drogą lotniczą. Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach transportu, możemy wysłać je drogą morską, co zajmie około 30-50 dni, w zależności od miejsca docelowego.
P: Czy akceptujecie OEM i ODM?
A: Tak, możemy dostosować produkty, etykiety i opakowania.
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.