Wideo
Cechy:
Automatycznie sterowany czujnikiem: bezdotykowy dozownik mydła do dezynfekcji rąk jest zaprojektowany do rozpylania środka dezynfekującego do rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz zapobiega krzyżowemu skażeniu, zapewniając optymalną higienę rąk.
Styl montowany na ścianie: dozownik środka dezynfekującego montowany na ścianie świetnie sprawdza się w utrzymywaniu porządku na blacie kuchennym.
Zasilanie bateryjne i akumulatorowe: ten dozownik mydła alkoholowego jest zasilany bateriami, ale można go również zasilać za pomocą zasilacza. (Nie jest wyposażony w zasilacz ani baterie)
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp. Urządzenie mierzy temperaturę dłoni i czoła jednocześnie.









| Parametry technologiczne | |
| Bateria | 4 baterie AA, 2 baterie 18650 lub USB |
| Przybory | najwyższej jakości ABS+HDPE, nieodzyskiwany |
| Kolor | biały, inne kolory można dostosować |
| Wymiar | 121,7×131,5×302 mm |
| Pojemność | 1200 ml |
| Dokładność | ±0,2°C |
| Temperatura otoczenia | 10–40°C (najlepiej 15°C–35°C) |
| Zakres pomiarowy | 0-50°C |
| Typ alarmu | migające i piszczące „DIDIDI” |
| Typy dysz | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Umieszczenie | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
Pakiet zawiera:
Dozownik x1
Kabel USB x1
Instrukcja x1
Klamra podtrzymująca x1
Śruby do montażu na ścianie x2
Tacka ociekowa x1
Lejek x1
Tacka na tylną okładkę x1
Ilość w kartonie: 9 szt./karton
Wymiary kartonu głównego: 49x49x36 cm
Waga: 11,6 kg/karton
Uwagi: baterie i adapter USB nie są dołączone do zestawu
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.