Automatycznie sterowane czujnikiem: bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk jest przeznaczone do rozpylania środka dezynfekującego do rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz zapewnia optymalną higienę rąk.
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.
| Numer pozycji: | DAZ-BOX ze stojakiem podłogowym |
| Rozmiar produktu: | 410x200x120mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność: | 2500 ml |
| Tworzywo: | Metal z wykończeniem proszkowym |
| Czas wydawania: | 0,2-0,5 sek. |
| Odległość dozowania | 1,5-3 cale |
| Stojak podłogowy: | Materiał tacy: Metal z powłoką proszkową Materiał rurki: aluminium z powłoką proszkową Materiał podstawy stojaka: stal z powłoką proszkową |
| Typ pompy: | Opcjonalnie: kropla/spryskanie/piana |
| Zasilanie elektryczne 1: | Prąd stały |
| Zasilanie elektryczne 2: | 4 baterie rozmiaru C |
| Długa żywotność baterii: | >30 000 cykli |
| Certyfikat | CE, RoHS, FCC |
| Uszczelka: | 1 zestaw/karton |
| Rozmiar kartonu: | 47X36,5X39,5 cm |
| Północny zachód/GW: | 9,5/10,35 kg |




Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.