Duża pojemność: ten automatyczny dozownik środka do dezynfekcji rąk ma dużą pojemność 1000 ml, nadaje się do stosowania różnych płynów dezynfekujących i środków do dezynfekcji rąk, do codziennego użytku i użytku profesjonalnego, idealny do domu, hoteli, szpitali lub innych miejsc publicznych.
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.

| Numer pozycji: | F1307 ze stojakiem podłogowym |
| Rozmiar dozownika mydła: | 120x120x260 mm |
| Kolor dozownika mydła: | Biały |
| Wydajność dozownika mydła: | 1000 ml |
| Materiał dozownika mydła: | 100% dziewiczego tworzywa sztucznego ABS |
| Butelka dozująca mydło: | Możliwość ponownego napełnienia |
| Waga dozownika mydła: | 0,90 kg |
| Moc: | 4 baterie rozmiaru C lub adapter 110 V/220 V |
| Stojak podłogowy: | Materiał tacy: Metal z powłoką proszkową Materiał rurki: aluminium z powłoką proszkową Materiał podstawy stojaka: stal z powłoką proszkową |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Dawkowanie: | 1-Pompka do płynu: 1 ml na raz |
| 2-pompa piankowa: 0,8 ml na raz | |
| Pompka 3-sprayowa: 0,8 ml na raz | |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Uszczelka: | 1 zestaw/karton |
| Rozmiar kartonu: | 36X34X20 cm |
| Północny zachód/GW: | 5,6/6,2 kg |
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.