Duża pojemność: ten automatyczny dozownik środka do dezynfekcji rąk ma dużą pojemność 1200 ml, nadaje się do stosowania różnych płynów dezynfekujących i środków do dezynfekcji rąk, do codziennego użytku i użytku profesjonalnego, idealny do domu, hoteli, szpitali lub innych miejsc publicznych.
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.
Automatycznie sterowane czujnikiem: bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk jest przeznaczone do rozpylania środka dezynfekującego do rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz eliminuje ryzyko zakażeń krzyżowych, zapewniając optymalną higienę rąk.


| Numer pozycji: | K9 Pro Dual |
| Rozmiar produktu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 1200 ml |
| Pomiar odległości: | 2-10 cm |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 30℃-39℃(86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarmowa: | Nastawny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Pakiet K9 Pro Dual: | 1 szt./pudełko kolorowe; 9 szt./karton |
| Jedno kolorowe pudełko zawiera: 1x dozownik, 1x tackę ociekową, 1x instrukcję obsługi, 1x kabel USB, 2x śruby ścienne. | |
| 15,5×15,5×31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Pakiet stojaka podłogowego: | 1 szt./brązowe pudełko; 6 szt./karton |
| 62X22X36 cm | |
| 21/22 kg | |
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.