Automatycznie sterowane czujnikiem: bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk jest przeznaczone do rozpylania środka dezynfekującego do rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz zapewnia optymalną higienę rąk.
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.


| Numer pozycji: | F18 |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 350 ml |
| Pomiar odległości: | 2-10 cm |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 0℃-42℃(0℉-107,6℉) |
| Temperatura pracy: | 10-40℃(50-104℉) |
| Temperatura alarmowa: | Regulowany (37,3-39℃) |
| Moc: | Bateria AA, bateria 18650, typ C elektryczny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Pakiet F18: | 1 szt./pudełko kolorowe; 12 szt./karton |
| Jedno kolorowe pudełko zawiera: 1x dozownik, 1x tackę ociekową, 1x instrukcję obsługi, 1x kabel USB, 2x śruby ścienne. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Pakiet statywu: | 1 szt./brązowe pudełko; 20 szt./karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.