Automatyczna obsługa czujnika: bezdotykowa dezynfekcja rąk jest zaprojektowana tak, aby:mgławiceśrodek do dezynfekcji rąk lub alkohol i zapewniają automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk i osiągnięcieesoptymalna higiena rąk.
Wygodne i higieniczne:jWystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć zakażenia krzyżowego bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.






| Numer pozycji: | F12 |
| Rozmiar produktu: | 126,2*18m2,2*271,5m |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 1000 ml |
| Pomiar odległości: | 2-10 cm |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 0℃-42℃(0℉-107,6℉) |
| Temperatura pracy: | 10-40℃(50-104℉) |
| Temperatura alarmowa: | Regulowany (37,3-39℃) |
| Moc: | Bateria AA, bateria 18650, typ C elektryczny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Pakiet F12: | 1 szt./pudełko kolorowe; 12 szt./karton |
| Jedno kolorowe pudełko zawiera: 1x dozownik, 1x tackę ociekową, 1x instrukcję obsługi, 1x kabel USB, 2x śruby ścienne. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Pakiet statywu: | 1 szt./brązowe pudełko; 20 szt./karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.