Cechy
Automatycznie sterowane czujnikiem: bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk jest przeznaczone do rozpylania środka dezynfekującego do rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz eliminuje ryzyko zakażeń krzyżowych, zapewniając optymalną higienę rąk.
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.
Specyfikacja
| Numer pozycji: | F1307 |
| Rozmiar produktu: | 120x120x260 mm |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność: | 1000 ml |
| Tworzywo: | 100% dziewiczego tworzywa sztucznego ABS |
| Butelka: | Możliwość ponownego napełnienia |
| Waga produktu: | 0,90 kg |
| Moc: | 4 baterie rozmiaru C lub adapter 110 V/220 V * Baterie nie są dołączone |
| Instalacja: | Montaż na ścianie/stojak podłogowy |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Dawkowanie: | 1-Pompka do płynu: 1 ml na raz |
| 2-pompa piankowa: 0,8 ml na raz | |
| Pompka 3-sprayowa: 0,8 ml na raz | |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Uszczelka: | 1 szt./brązowe pudełko; 15 szt./karton |
| Rozmiar kartonu: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| Północny zachód/GW: | 13,80/14,50 kg |
Lista rzeczy do spakowania:
Dozownik x1
Kabel USB x1
Instrukcja x1
Śruby do montażu na ścianie x2
Klamra podtrzymująca x 1
Uwagi: baterie i adapter USB nie są dołączone do zestawu
Zapewnienie jakości:
1. Każdy proces produkcyjny jest kontrolowany przez nasz zespół kontroli jakości
2. Jakość gwarantowana przez profesjonalnego inżyniera
3. Posiadają certyfikaty CE, FCC, ROHS i własne patenty
Obsługa klienta
1. Na Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub cen odpowiemy w ciągu 24 godzin.
2. Informowanie klientów o procesie produkcyjnym i w razie potrzeby pomoc w organizacji kontroli jakości.
3. Roczna gwarancja i odpowiedzialny serwis posprzedażowy.
4. Profesjonalny zespół sprzedaży i inżynierów gwarantujący udane zakupy.
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.