Duża pojemność: ten automatyczny dozownik środka do dezynfekcji rąk ma dużą pojemność 1200 ml, nadaje się do stosowania różnych płynów dezynfekujących i środków do dezynfekcji rąk, do codziennego użytku i użytku profesjonalnego, idealny do domu, hoteli, szpitali lub innych miejsc publicznych.
Automatycznie sterowane czujnikiem: bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk jest przeznaczone do rozpylania środka dezynfekującego do rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz eliminuje ryzyko zakażeń krzyżowych, zapewniając optymalną higienę rąk.


| Numer pozycji: | K9 Pro Dual |
| Rozmiar produktu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 1200 ml |
| Pomiar odległości: | 2-10 cm |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 30℃-39℃(86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarmowa: | Nastawny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Pakiet K9 Pro Dual: | 1 szt./pudełko kolorowe; 9 szt./karton |
| Jedno kolorowe pudełko zawiera: 1x dozownik, 1x tackę ociekową, 1x instrukcję obsługi, 1x kabel USB, 2x śruby ścienne. | |
| 15,5×15,5×31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Pakiet statywu: | 1 szt./brązowe pudełko; 20 szt./karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.