| Rozmiar | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Tworzywo | Plastik PP |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 1000 ml |
| Zasilacz | Baterie AA/18650 i USB Electric |
| Włączać | dozownik x1 |
| Kabel USB x1 | |
| Instrukcja x1 | |
| Klamra podtrzymująca x1 | |
| Śruby do montażu na ścianie x2 | |
| Tacka ociekowa x1 | |
| Lejek x1 | |
| Tacka na tylną okładkę x1 | |
| Ilość kartonów | 12 szt./karton |
| Rozmiar kartonu głównego | 57×44,5×33,5 cm |
| Waga | 12,2 kg/karton |
| Uwagi | baterie i adapter USB nie są dołączone do zestawu |


Cechy:
Automatycznie obsługiwany przez czujnik: bezdotykowy dozownik mydła do dezynfekcji rąk jest przeznaczony do dezynfekcji rąk za pomocą środka dezynfekującego, żelu lub alkoholu. Zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz zapobiega krzyżowemu skażeniu.
Wiele możliwości ustawienia: można umieścić go na biurku, zamontować na ścianie lub statywie, co ułatwia korzystanie z niego w różnych miejscach.
Zasilanie bateryjne i akumulatorowe: ten dozownik mydła w płynie zasilany jest czterema bateriami AA lub dwoma bateriami 18650, można go również zasilać kablem typu C. (Nie jest dołączony adapter ładowania ani baterie).
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić dozownik, co pozwala skutecznie uniknąć zakażeń krzyżowych. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp.
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.