Wideo
Cechy:
Pomiar temperatury na dużą odległość: dzięki wysokiej jakości czujnikowi wewnątrz, termometr do mydła w płynie K9 Pro F może monitorować temperaturę z odległości do 3 m, co sprawia, że jest bardzo przydatny w miejscach publicznych, takich jak szkoły, hotele, szpitale, centra handlowe itp.
Styl montowany na ścianie: automatyczny dozownik środka dezynfekującego montowany na ścianie świetnie sprawdza się w utrzymaniu czystości i porządku na blacie kuchennym.
Zasilanie bateryjne i akumulatorowe: ten dozownik mydła w płynie na bazie alkoholu jest zasilany bateriami AA lub 18650, a także może być zasilany za pomocą adaptera. (Dostarczony nie zawiera adaptera ładowania i baterii).
Wygodny i higieniczny: wystarczy umieścić dłoń pod czujnikiem, aby uruchomić automatyczny dozownik mydła. Można skutecznie uniknąć infekcji krzyżowej bez dotykania dozownika. Nadaje się do miejsc publicznych, takich jak biura, hotele, szpitale, placówki medyczne, szkoły itp. Urządzenie mierzy temperaturę dłoni i czoła jednocześnie.


| Numer pozycji: | K9 Pro F |
| Rozmiar produktu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 1200 ml |
| Pomiar odległości: | 3m |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 30℃-39℃(86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarmowa: | Nastawny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Uszczelka: | 1 szt./pudełko kolorowe; 9 szt./karton |
| W skład kolorowego pudełka wchodzą: | Dozownik x1Kabel USB x1Instrukcja x1Klamra podtrzymująca x1Śruby do montażu na ścianie x2Tacka ociekowa x1Lejek x1Tacka na tylną pokrywę x1Liczba w kartonie: 9 szt./kartonWymiary kartonu głównego: 49x495x35 cmWaga: 11,6 kg/karton Uwagi: baterie i adapter USB nie są dołączone do zestawu |
| Rozmiar pola koloru: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Rozmiar kartonu: | 49x495x35cm |
| Północny zachód/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Numer pozycji: | K9 Pro F |
| Rozmiar produktu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 1200 ml |
| Pomiar odległości: | 3m |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 30℃-39℃(86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarmowa: | Nastawny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Uszczelka: | 1 szt./pudełko kolorowe; 9 szt./karton |
| W skład kolorowego pudełka wchodzą: | Dozownik x1Kabel USB x1Instrukcja x1Klamra podtrzymująca x1Śruby do montażu na ścianie x2Tacka ociekowa x1Lejek x1Tacka na tylną pokrywę x1Liczba w kartonie: 9 szt./kartonWymiary kartonu głównego: 49x495x35 cmWaga: 11,6 kg/karton Uwagi: baterie i adapter USB nie są dołączone do zestawu |
| Rozmiar pola koloru: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Rozmiar kartonu: | 49x495x35cm |
| Północny zachód/GW: | 9,45/11,60 kg |
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.