Wideo
Specyfikacja
| Numer pozycji: | K9 Pro Plus z aplikacją Wi-Fi Tuya |
| Rozmiar produktu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Woltaż: | 5V 2A |
| Pojemność: | 1200 ml |
| Pomiar odległości: | 2-10 cm |
| Głośność dźwięku: | 1-4 poziom regulowany |
| Dawkowanie: | 0,1-2 ml regulowany |
| Instalacja: | Montaż ścienny, biurkowy, statyw trójnożny |
| Typ pompy: | Opcjonalnie (pompa natryskowa/kroplowa/pianowy) |
| Zakres pomiarowy: | 30℃-39℃(86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarmowa: | Nastawny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, FCC |
| Nadawane w 18 językach: | |
| Chiński, angielski, hiszpański, japoński, portugalski, koreański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, arabski, turecki, tajski, kambodżański, indonezyjski, bengalski, hindi, wietnamski | |
| Uszczelka: | 1 szt./pudełko kolorowe; 9 szt./karton |
| W skład kolorowego pudełka wchodzą: | 1x dozownik, 1x tacka ociekowa, 1x instrukcja obsługi, 1x kabel USB, 2x śruby ścienne. |
| Rozmiar pola koloru: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Rozmiar kartonu: | 49x495x36 cm |
| Północny zachód/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Zalety : | |
| * Zmień język | * Regulowana dawka |
| * Regulowany poziom dźwięku | * Rejestrowanie danych pomiaru temperatury |
| * Ustawienie pojemności | * Jedna aplikacja może sterować wieloma funkcjami |

Automatycznie obsługiwany przez czujnik: ten bezdotykowy dozownik środka do dezynfekcji rąk jest przeznaczony do rozpylania środka do dezynfekcji rąk lub alkoholu i zapewnia automatyczne dozowanie sprayu, co umożliwia szybką i łatwą dezynfekcję rąk oraz zapobiega krzyżowemu skażeniu, zapewniając optymalną higienę rąk.
Styl montowany na ścianie: dozownik mydła montowany na ścianie świetnie sprawdza się w utrzymywaniu porządku na blacie kuchennym.
Zasilany bateryjnie i ładowany: ten dozownik mydła alkoholowego jest zasilany bateryjnie, można go również zasilać za pomocą adaptera. (Nie jest wyposażony w adapter ładowania ani baterie)
Dostęp do Wi-Fi: obsługuje aplikację Tuya, którą można pobrać z telefonu komórkowego. Dzięki niej można łatwo i wygodnie sterować wszystkimi funkcjami.
Od momentu powstania nasza fabryka tworzy produkty najwyższej klasy na świecie, przestrzegając zasady
Jakość przede wszystkim. Nasze produkty zyskały doskonałą reputację w branży i zaufanie zarówno nowych, jak i stałych klientów.